Matthias Mondalmi
by On September 13, 2022
30 views

Akedi lazer işaretçisi harika olabilir evcil hayvanınız için yöntem ilebeyinlerini uyarmak. Düşük güçlü cihazlar taklit edebilir hızlı hareket Av. Köpekler çabuk yorulur ile ilgilibu uyarım. Onlarelde etmek canı sıkkınbir konuda dakika. kedi lazerleri, diğer taraftan daha yoğun duyguları tetikleyebilir evcil hayvanınızın içinde. iyileştirebilir ile bağın Evcil hayvanın teşvik ederek pozitif, sevgi dolu bir bağ ilişki.

Birianahtar almanın yolları senin kedinsosyal ol ile birliktesenin kedin içincanlandırmak onun av sürüşü. Butarafından yapılabilir kovalanmak, takip etmek vesabitleme. Bu teknik öğrenilen pratik yoluyla bir yavru kedi ile birlikteçöp arkadaşları. Değişmeyi de öğrenir enhız ve mesafe ile birlikte zıpladığında. Bir anne kedi yavrusunu gösterir nasılavını öldür vekedi taklit eder davranış. Budürtü uyarılabilir bir lazer aracılığıyla.

lazer kedi aynı zamanda zihninizi canlandırmak için harika bir yoldur. Canı sıkılan kediler Mayıs agresif olmak ve kuyruklarını sallamak. eğer kedingörüntüler aynı davranış, bu götürmeniz tavsiye edilir lazer Işaretçi ve onunla değiştirdavranır ya da kedi nanesifare. Kediniz bittiğinde lazerle oynayarak verebilirsin odavranır. kedi nanesi faresive huysuz davranırmükemmel yapabilir ödüller.

Kediniz sahip olduğunda bir lazer işaretçi, yapabilirsiniz kopyalamaya çalışmak fare hareketleriile birlikte oyuncak. bukediniz daha hızlı yakalayabilir enlazer büyük olasılıklao olacak olmakmeraklı kedinizin davranışı. Buönerilen oyuncağı tutmak bir mesafe birkaç ayak.olmak emin ol onu kaldır gitgide. Kediniz çalışırken oyuncak,cehennem olmakoyuncağa çizilmiş. Sanki avlanıyor Av,nazikçe oyuncağı uzaklaştır.

Akedi lazer işaretçi satın al işaretçi olabilir Ayrıcafayda senin kedilerinesenlik. Bir lazer işaretçi olabilir kedinizi daha yüksek bir oyun seviyesine getirin veonlara izin ver egzersiz yap. Evcil hayvanınızın ve çevresinin sağlığı eğer büyük ölçüde geliştirilecektir onlarkovalamak kırmızı noktaile etrafında onların gözleri. Buharika kediniz için alternatif. Eğer öyleysenendişeli hakkındakedinizin sağlığı lazer kedisi almayı düşünmelisin Işaretçiçeşitli için sebepler.

Bugerekli tutmak kedi lazer işaretleyiciuzakta itibaren senin kedin. riskli olabilir dikkati başka yöne çekme ile senin kedin. Bilişim Teknolojiiçin zararlı olabilir ençevre, bu yüzden emin olun senin kedinerişimi yok ona. dışında tutmak evcil hayvanınızın menzili ciddi sorunlara neden olabilir. bu ise durum, satın almalısınız lazer kedi işaret etti senin kedinile evinizin olduğundan emin olun güvenli ve korumalı itibarenolumsuz Etkileri ile ilgilien cihaz.

kedi lazeri yaparken harika bir hediye ile seninkedi, oyapmak bazı dezavantajları var. Bir kişi için, bir kedi lazer işaretçisi için tehlikeli olabilir kedi gözleri. Bilişim Teknolojievcil hayvanınıza neden olabilir ilezarar sahibi veya oluştur endişe. Eğer öyleysenemin değil ikisinden biri ya da değil kedi lazeri oyuncakuygun senin içinEvcil Hayvan, satın aldığınızdan emin olun 1bu güvenli.

Kediler için lazerler harika bir yol ilebağlamak kedinle. Yapabilirleryardım seninkedi ile senin köpeğin Ayrıca. Kedinizin yaşına bağlı olarak kullanmaktan kaçınmak en iyisidir lazer işaretçietrafında kedi maması. Ayrıca, yapmalısın yerleştirmeye karşı dikkatli olun lazer oyuncakyakın kedinizin su kabı. Değil kediniz için güvenli, çünkü zarar verebilir oyuncak. Kürkünüzün güvenliği kedi bağlıdır üzerindelazer işaretleyici vekonum nerede bukoymak.

senin kedinkorumalı lazer kedi kullanarak. için tehlikeli olmasa da kedinizin gözleri ama yapabilir tahrişe neden olmak ve tahriş, lazer sinir bozucu olmak. Güvenli olmasına rağmen, bir kedi lazer işaretçisi olası değil kedinize zarar verin, ancak muhtemelen senin için zararlı olmak kedinin gözü. eğer kedindeğil meraklı lazerle oynamak,malısın oynamalarına izin vermemek. Bu zararlı olabilir onlara.
Be the first person to like this.